Atsakome į Jūsų klausimus

Atsakome į Jūsų klausimus

Taip, norint dalyvauti aukcione reikia sudaryti sutartį ir atlikti depozitą. Depozitas reikalingas tam jog laimėjimo atveju Jūs patvirtinate, kad tikrai pirksite šią transporto priemonę. Laimėjus aukcioną depozitas yra įskaitomas į laimėjimo sumą. Jei aukciono nelaimime depozitas gali būti sugrąžintas arba panaudotas kitiems aukcionams.
Depozito suma 600 USD (~550 EUR). Jei statymo suma didesnė nei 6000 USD, tuomet depozito suma 10% nuo statymo sumos.

Kelionė į Lietuvą gali užtrukti nuo 1 mėn. iki 3 mėn. Įtaką kelionės laikui gali daryti didžiulė apkrova JAV uoste, iš kokios lokacijos transporto priemonė plaukia, gamtos veiksniai, dokumentų iš aukciono vėlavimas – dėl visų šių veiksnių ypač retais atvejais transporto priemonės kelionė gali užtrukti ilgiau negu įprastai.

Siūlome pasinaudoti mūsų skaičiuokle - https://www.autousa.lt/auto-moto-is-jav-skaiciuokle.html. Joje matysite išskaidytas sumas kiekvienai paslaugai kuri standartiškai įeina į transporto priemonės transportavimą, bei preliminarius skaičiavimus.

Transporto priemonės nuotraukos yra daromos net 3 kartus. Pirmas kartas kai vairuotojas paima transporto priemonę iš aukciono aikštelės, antrą kartą kai automobilis yra kraunamas į konteinerį bei trečią kartą kai transporto priemonė iškraunama iš konteinerio Lietuvoje.
Kai transporto priemonė yra pakraunama į konteinerį mes Jums suteiksime konteinerio numerį bei kur su juo galite sekti savo transporto priemonę.